Czołem! z tej strony Krzysztof, miłośnik dziwnych kadrów,  minimalizmu w doborze środków,  mąż, ojciec oraz bez precedensu fan brandy i dziwnej muzyki. Jestem zwykłym facetem z aparatem w ręku, który dzięki swojej rodzinie wykonuje najwspanialszy zawód świata. Żona z córką, które są moją inspiracją, lożą szyderców oraz największym krytykiem dzielnie wspierają mnie w tej przygodzie.  To dzięki nim mogę wyżywać się artystycznie oraz wykonywać niesamowity zawód. Dobrze się czuję z aparatem i kocham to, co robię. Dla mnie kadry to film oraz fotografia, dzięki którym portretuję ludzi, uwieczniam śluby oraz dostarczam niesamowitych emocji innym ludziom.

Kilka portali takich jak zankyou czy planujemywesele wyróżniły moje prace oraz osobę która uczyni Twoje zdjęcia wyjątkowymi. Również w poprzednich latach moje zdjęcia zdobywały nagrody na targach fotograficznych ( np. weselnik) co było dla mnie nie lada frajdą.

Oprócz ślubów i reportaży z różnych uroczystości stworzyłem małą pracownię w Gdańsku  i zapraszam na sesje portretowe, zdjęcia w stylu fine-art oraz fotografię biznesową.

Jednak w Burym nie jestem sam:) i często wspiera mnie mój żonkil  Patrycja – makijażystka, wizażystka, projektantka, drugi fotograf oraz operator, szara eminencja oraz rzadki gość w pracowni.

Kilka słów o wspólnych projektach z żonkilem:)

Mimo, że nasze projekty są spójne to niejednokrotnie przy ich tworzeniu idą iskry, że o mały włos nie dochodzi do pożaru. Sesja studyjna to spełnienie marzeń wielu osób, które chciałyby uwiecznić swój wizerunek w jak najlepszy sposób, na przykład wykonując kobiecy portret. To również pomysł na idealny prezent, który można zafundować ukochanej z okazji urodzin lub wyjątkowej rocznicy. Fotografia portretowa jest w stanie wydobyć z osoby fotografowanej wszystko to co najpiękniejsze, a nawet niewidoczne na pierwszy rzut oka. W naszym Gdańskum studio można wykonać portret w kolorze lub czarno-biały, który będzie niepowtarzalną pamiątką w albumie lub zdobiąc ściany domu. Pierwsza sesja w  studio Gdańsk może być stresująca, jednak zadbamy o wyjątkową i przyjazną atmosferę podczas sesji. Mi jako fotografowi zależy, aby osoba, która będzie fotografowana czuła się pewnie i bezpieczne, ponieważ tylko wtedy efekt finalny będzie najlepszy. Unikalny rodzaj kontaktu z fotografem, który najpierw stara się poznać osobę, sprawi, że na zdjęciach będzie można uchwycić wyjątkowe, a zarazem prawdziwe emocje. Zapraszam do obejrzenia przykładowych realizacji, gdzie znajdują się fotografie zarówno damskie, jak i męski portret w licznych odsłonach. Przy sesjach jest również możliwość wykonania profesjonalnego makijażu. 

 

 

Tel: 731-73-69-73
E-mail: male@burestudio.pl

 

Pracujemy Pon-Pt 10-18

Po wcześniejszym ustaleniu.

Nie ma możliwości  wykonania sesji bez wcześniejszego umówienia.

     

    Gdańsk, fotograf portetowy