Jesteś fotografem, a jednak robisz filmy?

Fotografia ślubna i Film ślubny?

 

Czy jestem foto-Januszem ( przeprszam wszystkich Januszy), który jak to kiedyś było nagrywa filmy i robi zdjęcia w tym samym momencie?

Nie:)

U mnie nie otrzymasz filmu z całymi oczepinami czy zabawami uchwyconymi minuta po minucie.

Otrzymasz za to teledysk ( krótki film ), który będzie esencją oraz dowodem audio Twojej przysięgi ^_^ lub nie jeśli postawisz na sam podkład muzyczny.

 

Więc jeśli szukasz pełnego reportażu fotograficznego i filmu z ciekawymi kadrami, który uchwycą esencje  momentów Twojego ślub, to moja praca jest dla Ciebie.

Sam ze swojego ślubu otrzymałem film, który trwa 1:55s! I wiesz co? Jest genialny, to właśnie on był iskierką, to on rozpalił pomysł, aby moje pary otrzymały taką samą pamiątkę.

Jestem fotografem hybrydowym, który w odpowiednim momencie reportażu ślubnego zrobi odpowiednie ujęcia, aby potem połączyć to w fajny teledysk ślubny.

Głównie fotografuję i nagrywam jako jedna osoba, ale nie myl tego z pełnym filmowym reportażem z dnia ślubu.

Moja oferta hybrydowa jest skierowana jest do osób, które stawiają na fotografię, ale chciałyby mieć mini pamiątkę np z przysięgi oraz paru ruszających się kadrów.

U mnie jest możliwość zamówienia maksymalnie krótkiego filmu do 10min.

 

Z moim operatorem nie muszę decydować, czy chcę uchwycić chwilę na zdjęciu, czy na filmie – po prostu na Twoim ślubie pojawia się dwie osoby, które mają jasno wyznaczone zadania. Operator, który będzie ze mną w 100% nagra materiał, jaki potrzebuję do zrobienia dynamicznego filmu.

Oczywiście jeśli nie chcesz słyszeć swojego głosu na nagraniu z jakiegoś powodu  ( ja np nie lubię mojego głosu:) ) to możemy zrobić sam film bez przysięgi wokalnej albo zrezygnować z krótkiego teledysku ślubnego.

W mojej ofercie również posiadam pakiet, składa się on z samych zdjęć bez filmu.

Jeśli stawiasz na film typu 20-40min to daj znać z miłą chęcią polecę znajomych, którzy robią takie realizacje.